Zwroty i reklamacje – Jardin de Clemence
Menu

Zwroty i reklamacje

ZWROT I WYMIANA

Wszystkie nasze produkty mogą być zwrócone lub wymienione w terminie 14 dni od otrzymania przesyłki.

W takim przypadku prosimy o kontakt pod adresem info@jardinclemence.com.  Mogą Państwo skorzystać z formularza odstąpienia od umowy dostępnego poniżej oraz w naszym regulaminie. Podpisany formularz należy dołączyć do przesyłki ze zwracanym towarem.

Dokonamy zwrotu pieniędzy na konto lub, w przypadku wymiany, wyślemy nowy towar, w terminie do 14 dni od otrzymania paczki.

Zwracamy koszty wysyłki w wysokości najtańszej oferowanej przez nas przesyłki, koszt przesyłki zwrotnej ponosi Klient.

FORMULARZ ODSTĄPIENIA OD UMOWY
FORMULARZ WYMIANY

REKLAMACJE

Mają Państwo prawo do reklamacji zamówionego produktu. W takim przypadku prosimy o kontakt pod adresem info@jardinclemence.com. Mogą Państwo skorzystać z formularza odstąpienia od umowy dostępnego poniżej oraz w naszym regulaminie. Podpisany formularz należy dołączyć do przesyłki ze zwracanym towarem.

Zwracamy koszty wysyłki w wysokości najtańszej oferowanej przez nas przesyłki. Koszt przesyłki zwrotnej ponosi klient.

FORMULARZ REKLAMACYJNY

BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie płatności na stronie obsługiwane są przez system Przelewy24. Umożliwia on dokonywanie szybkich i bezpiecznych transakcji online. Twoje dane finansowe nigdy nie są udostępniane.

© 2020 Wszelkie prawa zastrzeżone. Stworzone przez Strong Media - Creative Agency & Software House

Utwórz konto, aby przyspieszyć przyszłe zamówienia, śledzić historię zamówień i otrzymywać e-maile, rabaty i oferty specjalne

Your personal data will be used to support your experience throughout this website, to manage access to your account, and for other purposes described in our polityka prywatności.